Mamaja e Mevlanit e ftuar në studio, tregon vajzën e preferuar për djalin e saj

97
0

Ne puntatën e fundit te “PërPuthen” ishte prezente e ëma e Mevlanit, zonja Flutura, ndërsa pasi ajo u ul para konkurrentëve, Melisa habiti me ‘kërkesën’.

“Meqë jam pretendente për nuse, ta takoj pak”, tha ajo, veprim që shkaktoi jo pak të qeshura në studio.

Ajo tha se është Melisa është ajo që i duket se i përshtatet më shumë djalit të saj, duke treguar kështu edhe vajzën e saj të preferuar.

Nëna e Mevlanit: Janë shumë të mira të gjitha vajzat, kam respekt. Melisa i përshtatet pak Mevlanit. Ana mi kundërvihet pak djalit.

Ana: Ai më ngacmon vetë i pari

Nëna e Mevlanit: Sindi nuk shkon me Mevlanin dhe nga trupi, ky është gjithë ky djalë. Unë them vetëm që vajza që do marrë Mevlani të jetë e edukuar, Melisa i ka tiparet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.