Lulzim Basha kapet mat me Monika Kryemadhin në hotel

846
0

Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, pati thirrje që e konsideronin koalicionin me LSI-në të papranueshëm. Një prej tyre ishte dhe ish-kreu i PD-së për degën e Kukësit.

Por, një ditë më pas kreu i PD-së Lulzim Basha është fotografuar duke konsumuar kafe me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Dy liderët opozitarë janë parë në oborrin e hotel “Rogner”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.