“Lulzim Basha bashkë e kemi privatisht” Fotoreporteri i njohur perfundon ne ambulance nga gazi lotsjellës i hedhur në selinë PD

98
0

Fotoreporteri i njohur Feliks Bilani është një ndër gazetarët që është ndjerë shumë keq nga hedhja e gazit lotsjellës në selinë e PD-së paraditen e sotme.

Është dashur një ambulancë dhe ndërhyrja e mjekëve që Feliks Bilani për të përmirësuar gjëndjen shëndetësore të tij.

Në një video live të publikuar në face book Bilani falenderon mjekët që I shpëtuan jetën dhe shton: Lulzim Basha bashkë e kemi privatisht”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.