Ndryshon kursi i këmbimit/ Çfarë ndodhi sot me euron dhe dollarin?

2348
0

Diten e sotme 17 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.7 lekë dhe shitet me 103.8 lekë.

Euro blihet me 111.8 lekë dhe shitet 112.9 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 127.8 lekë dhe shitet me 128.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114 lekë, ndërsa në shitje me 115.1 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 75.4 lekë dhe në shitje me 77.5 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.