Lorik Cana baba për herë të dytë, ja emri i bukur i vogëlushes

750
0

Ish-kapiteni i Kombëtares kuqezi, Lorik Cana, është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij Monika lindi një vajzë, të cilën i ka vendosur emrin Enkeleida.

Mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Loriku dhe Monika janë prindër edhe të një djali me emrin Boiken.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.