“Le Iene” publikojnë pamje të reja: Ja çfarë ka ndodhur me Alvinin

1393
0

Alvin tashme eshte prane familjes së tij por operacioni per shpetimin e tij dhe sjelljen prane familjes nuk ishte aspak e lehte pasi u desh te perfshiheshin nje sërë aktorësh.

Por pa dyshim merita te medha kane edhe gazetarët e emisionit Le Iene, pasi ishin ata të cilet terhoqen vemendjen e opinionit publik si dhe te qeverive, asaj shqiptare dhe asaj italiane.

Por jo vetem kaq, pasi ata a kene shoqeruar vogëlushin hap pas hapi gjatë kthimit te tij ne Itali, duke e njekur ate ne cdo cast.

Ditën e djeshme ata kane realizuar nje tjeter emision ku kane treguar pamje te reja te udhetimit te mundimshem te Alvin si dhe takimin e tyre ne shtepin e tij duke i dhuruar dhe nje dhurate ne fund te vizitës

Shikoni videon e emisionit per te mesuar me shume tek linku ketu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.