Largohen të gjithë, emisionit të Ardit Gjebreas në Tv Klan i vjen fundi

2334
0

Mbylljen e sezonit stafi i E diela shqiptare, me në krye Ardit Gjebrean, nusen e tij Anila dhe të bijë, e kanë festuar në Sarandë në një nga resortet luksoze atje.

Mbremja ishte magjike dhe dita sot u shfrytezua te laheshin ne pishine.

Te pranishem ishin edhe kengetare te njohur, tashme miq per koke te Arditit, si Pirro Cako me te cilin ai kendoi, dhe Juliana Pasha.

Mesa duket tani jane te gjithe ne destinacionet e tyre per te shijuar veren dhe per tu rikthyer fuqishem per emisionet nga shtatori ne vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.