Lajmi fundit/ Sali Berisha merr vendimin e papritur, zbulon çfare do ndodhë sot PASDITE

55
0

Ish kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka befasuar me videon e publikuar në rjetin social Facebook ku shfaqet vite më parë teksa mijëra qytetarë e rrethonin dhe brohirisnin emrin e tij.

“Fjalën e kanë demokratët dhe demokratët! Rroftë Partia Demokratike”, shkruan Berisha.

Ky i fundit pritet të zbresë qytet më qytet për t’u takuar me bazën, ndërsa herë pas here lëshon mesazhe për ta.

Sot Berisha, do të jetë në një takim me demokratët e Tiranës, për të vijuar ditët në vijim edhe në rrethet e tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.