Ish-krushqit sherr “live”, babai i Sabrina Bengaj: Duhet të mbylleni brenda, ju jeni ata qe..(Video)

48
0

Babai i 23-vjeçares Sabrina Bengaj, Partizani, është “përplasur” “Live” në emisionin “Me Zemër të Hapur” të Evis Ahmetit me familjarët e ish-dhëndrit që i vrau të bijën.

Zoti Partizan ka kërkuar që familja e ish-dhëndrit të mos i dalë përballë apo në televizor, pasi pretendon se i kanë marre jeten vajzës.

Ndërsa babai i Elton Metajt, Bashkimi, deklaron se vr asësit nuk janë ata dhe kërkoi të shpjegohet. Por kjo kërkesë u refuzua nga Partizani, që hodhi akuza ndaj të ëmës së Eltonit, që sipas tij i ka dalë në krah të djalit edhe kur ai ka qenë në faj.

Kujtojmë që Etlon Metaj u la nga Gjykata e Fierit në burg. Ai pranoi autorësinë e krimit para togave të zeza dhe pretendoi se armën e ka blerë pasi ndihej i kër cënuar nga ish-vjehrri. Sakaq, ai ka konfirmuar më tej se Sabrinën e donte akoma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.