Lajm i keq për Kombëtaren, sulmuesi kuqezi rezulton pozitiv me Covid-19

66
0

Kur kanë mbetur mbetur më pak se 24 orë nga përballja vendimtare me Poloninë, një lajm i keq vjen për Kuqezinjtë.

Sipas OVERSPORT,  Sokol Cikalleshi ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19, do nuk do të jetë i gatshëm.

Kështu alternativa në sulm mbeten Broja dhe Manaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.