Lajm i keq nga Vlora, mjeshtri i humorit në gjendje të rëndë! Familiaret bejne apelin urgjent

164
0

Nje tjeter lajm i hidhur vjen per një nga 4 Parodistët e Vlorës. Mane Lumani është duke kaluar një gjendje të rënduar shëndetësore!

Mania i humorit shqiptar vuan pamundësinë financiare për një ndërhyrje kirurgjikale në zemër dhe pro statë.

Familja e artistit ka shpërndarë në rrjetet sociale numrat e llogarisë duke kërkuar ndihmën e dashamirësve te Manes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.