Ky polic u bë viral në tërë rrjetin pas gafës që bëri

1042
0

Jessica Alba është ndaluar nga policia mëngjesin e kaluar teksa udhëtonte me makinë. Sipas ‘TMZ’ ajo ishte parë me telefon në dorë dhe ishte ndaluar nga forcat e rendit.

Paparacët kanë arritur të shkrepin një foto të saj duke buzëqeshur për ta kaluar situatën sa më lehtë.

Ndërsa nga burime pranë policisë, është zbuluar se Jessica është lënë të largohet vetëm me një paralajmërim shkruan who.

Nëse mendoni se fakti që është e famshme e ka ndihmuar, e keni gabim. Polici që e ka ndaluar nuk e njihte fare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.