Ky fëmijë bukurosh sot është një nga këngëtarët më të famshëm shqiptar

1214
0

Ka nisur të merret me muzikë që në moshë mjaft të vogël dhe sot është një nga këngëtarët më të preferuar.

Këtë herë mamaja e tij, është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një fotografi ku këngëtari bukurosh ka dalë bashkë me motrën e tij, Bulzën.

Një vogëlush buçko dhe i buzëqeshur. Po bëhet fjalë për Ermal Fejzullahun i cili dukej që atëherë që kishte një lidhje të veçantë me muzikën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.