Kush ka orën më të shtrenjtë? Meshkujt shqiptarë në garë me njëri-tjetrin (Foto)

714
0

Është i freskët lajmi mbi reperin Noizy, i cili kishte blerë një orë që sipas mediave “kushtonte sa një shtëpi e tërë”.

Mania për aksesorë luksozë ka kapur jo vetëm reperin e hitit “100 kile”, por dhe meshkujt të tjerë të njohur në Shqipëri.

Blerim Destani apo Fatmir Hysenbelliu, të cilët i ekspozojnë me krenari orët e tyre të shtrenjta që kushtojnë mbi 20 mijë euro.

Meshkujt shqiptarë me sa duket janë fiksuar pas markës “Audemars Piguet”, por ajo që bën diferencën është vlera.