Kush është sekseri i Monikës që zhvaste studentët për një copë 5

414
0

Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit të sotëm janë arrestuar 7 persona në Elbasan, ndër to dekani i UE, pegadoge e sekserë.

Ndër të arrestuarit është dhe seksesi Admirim Kala.

Por kush është Admirim Kala?

Emri i tij përflitej si kandidaturë e mundshme e Monika Kryemadhit për kreun e bashkisë së Gramshit duke e prezantuar si një kandidaturë të opozitës.

Ai është parë e fotografuar shpesh me Kryemadhin, kreun e LSI-së, në festa të ndryshme të organizuara nga partia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.