“Kush është ky?” Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me Eduartin

440
0

Rudina Dembacaj ka folur shumë dhe hapur për babain e vajzës së saj, ish-bashkëshortin Aleks, që tashmë është kthyer edhe ai në personazh publik.

Por gjithashtu moderatores i është bërë publike edhe fejesa e saj me Eduart Grishajn, i cili tashmë pret nje fëmijë me moderatoren Arbana Osmani, por për këtë të fundit moderatorja ka zgjedhur të mos flas në publik, shkruan Albeu.com.

E ftuar së fundmi në “Why Not”, Rudina u pyet nga rubrika “pyetje nga Instagrami” :

“Flet me Eduartin, të fejuarin e parë?”

Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese: “Kush është ky? Unë s’jam mirë me morien fare, mbaj mend vetëm numra”, është shprehur Rudina Dembacaj duke lënë të kuptohet se ndarja nga Eduarti nuk paska qenë shumë paqësore

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.