Kursi i kembimit/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot 1 Janar 2024

293
0

Sot, më 1 janar 2024, dollari amerikan blihet me 92.8 lekë dhe shitet me 94.2 lekë.

Euro blihet me 102.5 lekë dhe shitet 104 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.8 lekë, ndërsa në shitje me 111.3 lekë.