Kryeministri Rama del me urgjencë dhe jep lajmin e shumëpritur: Do ndodhë sot…

846
0

Kreu i qeverise Edi Rama ka marrë sot pjesë në ceremoninë në Akademinë e Shkencave ku gjatë fjalës së mbajtur deklaroi se sot do pranohen 17 personalitet të shquara si akademikë të jashtëm.

Postimi i Ramës

RESPEKT

Në Akademinë e reformuar të Shkencave, shndërruar në shtëpinë e vërtetë të mendjeve më të ndrita të Shqipërisë ku sot pranohen 17 personalitete të shquara si akademikë të jashtëm