Kriset raporti i Donaldit me Arbana Osmanin, aktori bën veprimin e papritur ndaj moderatores

44
0

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e madhe e “Big Brother VIP” ku fitues u shpall Ilir Shaqiri. Në media u raportua se kjo ka nxitur përçarjen e vëllezërve Veshaj me produksionin. (Lexo këtu)

Së fundmi, një veprim i Donaldit ka tërhequr vëmendje të madhe në rrjet. Aktori ka hequr Arbana Osmanin nga Instagrami, ndërkohë që moderatorja ende e ndjek.

Kujtojmë se Romeo dhe Donaldi kanë fshirë nga Instagrami dhe promon e emisionit që iu bë dhuratë nga produksioni i “Top Channel”, i titulluar “Më lër të flas”. Të kenë hequr dorë nga projekti?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.