Konfirmohet prezenca e Luiz Ejllit në Big Brother VIP, ja roli qe do te kete

150
0

Prezenca e Luizit në formatin e famshëm “Big Brother VIP” është përfolur prej kohësh, ndërsa burime ekskluzive për Iconstyle bëjnë me dije se Luiz Ejlli do të ketë rolin e opinionistit.

Ai s’do të jetë “vëllai i madh” i produksionit, por “vëllai i madh” që do të gjykojë sipas opinioneve të tij, lojën e konkurrentëve që do të marrin pjesë në reality-show.

Ende nuk dihet kush do të jetë krah Luiz Ejllit në pozicionin e opinionistit tjetër, ndërsa rrjeti gjithashtu “zien” për moderatorin që do ta drejtojë këtë vit emisionin, mes dy emrave të lakuar; Arbana Osmani dhe Ledion Liço.