Kompania ajrore godet serish, bileta me 2 euro mes Italise dhe Shqiperise..

90
0

Kompania e njohur ajrore Wizz Air ka njoftuar serish bileta promocionale me 1,99 euro per udhetimet mes Italise dhe Shqiperise.

Mesa duket kompania me kete strategji tregu kerkon te joshe sa me shume udhetaret duke e ulur ne maksimum cmimn e biletes madje duke e zbritur nen kosto.

Nese vazhdon keshtu me siguri do ta nxjerre nga tregu komkurencen..

Pas nje kerkimi te shpejte shihet se numri i biletave eshte i kufizuar megjithate mund te arrihet te gjendet akoma ndonje me cmimin e nje Kapucinoje.

OFerta eshte e limituar ne kohe dhe jo cdo moment mund te kete ne dispozicion

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.