“Kombi në këmb”, Stresi për situatën në Kosove: Kam 20 mijë veta mbrapa, do sakrifikoj jetën..

5
0

Mbrëmja e djeshme ka qenë e tensionuar mes Kosovës dhe Servisë, pasi Prishtina vendosi në fuqi vendimin për për reciprocitetin.

Reperi Stresi ka reguar në lidhje me këtë situatë. Me anë të një postimi në rrjetet socciale ai shkruan se i ka 20 mijë persona që do të luftojnë dhe japin jetën për Kosovën nëse rrezikon nga Serbia.

“Të dashur bashkëkombas kudo ku jeni në botë. Kërcënimi serb po bëhet për pupollin shqiptar të Kosovës. Çdo njeri që e do këtë komb duhet të jetë në mbështetje të vëllezërve tanë se jemi të një gjaku. Unë në këtë moment që po ju shkruaj kam gati 20 mijë vetë që nga mosha 18-35 vjeç të sakrifikojmë jetën tonë për të mbrojtur çdo pëllëmb tokë të Kosovs. Kosova në rrezik. Kombi në këmb” shkruan stresi në postimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.