“Koha për politikë” Deputetja e socialiste i kërkon dedikim Grida Dumës për librin e saj

329
0

Libri i ish-deputetes se PD, Grida Duma, “Koha për politikë”, është një nga librat e shumtë që u prezantua në panairin e librave duke ka ngjallur interes nga shumë lexues.

Ish-deputetja demokrate ka qenë sot e pranishme në stendën e librit tësaj, ku ka takuar lexuesit e saj duke u dhënë atyre autografe dhe dedikime.

Mes personave të pranishëm, një prej atyre që i ka kërkuar një dedikim në libër është edhe deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti ashtu sic duket edhe nga fotot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.