Kjo selfie tregon se sa të rremë na kanë bërë rrjetet sociale

845
0

Në këto pamje duket një dyshe tifozësh duke ndjekur një ndeshje hockey në Toronto të Kanadasë.

Teksa ekipi i tyre po humbet me kundërshtarin, vajza merr telefonin për të bërë një selfie.

Buzëqeshja në fytyrat e dyshes shfaqet dhe zhduket shpejt si me magji.

Ky moment i cili nuk shpëtoi pa u vënë re nga një ndjekës që shkëputi këtë klip nga regjistrimet.

Kjo video u bë virale në rrjetet sociale duke u shoqëruar me fjalët, “Kjo selfie tregon se sa i rremë është Facebook dhe Instagram”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.