Jeta e re e Alvin Berishës (Foto)

651
0

Alvin Berisha duket se po kënaqet pa masë nga familjarët e tij.

Ai duket gjithnje i lumtur dhe i qeshur në foto që të afermit e tij publikojnë here pas here ne rrjetet sociale

Së fundmi Babai i tij bashke me të kanë hapur nje profil ne Instagram ku kanë publikuar edhe fotot e para te Alvinit i cili shfaqet duke luajtur apo argëtuar

Ai u kthye pranë familjes në 8 nëntor duke i gëzuar jo vetëm ata por te gjithe shqiptarët

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.