“Kisha 1 muaj e gjysmë me atë djalin” Vajza qe u kap duke tradhetuar burrin zbulon detajet: Nuk e kisha kuptuar se..

406
0

Në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 të moderatores Evis Ahmeti, nusja e re nga Librazhdi qe u kap duke tradhetuar burrin, tha se djalin me të cilin u kap mat në dhomën e gjumit e kishte njohur 1 muaj e gjysmë më parë. Ajo tha se i dashuri nuk e dinte që ajo ishte e martuar.

PJESË NGA BISEDA

Ato në video pretendojnë se të kanë paralajmëruar…
Po…(qan) Nuk e kisha kuptuar. S’më thanë asgjë. Sikur nuk kishte ndodhur gjë.


Ti ke konsumuar darkë? S’je ndjerë mirë?

Nuk isha mirë, kisha dridhje. Shkova në shtëpi. Nga ora 22:00, ishte ai djali aty. Ata erdhën, më kapën komshinjtë, me shkopinj. Kisha 1 muaj e gjysmë me atë djalin. Ai nuk e dinte që isha e martuar. Ishin shumë persona, ishin mbledhur të gjithë burrat aty. Më hoqën batanijen. Më tha vjehrri një fjalë të pisët, se duroj dot.

Pyetje: A kishin rënë ato në gjurmët e të dashurit tënd, djali pretendon se nuk kanë ditur gjë, por vjehrra dhe vjehrri thonë se të kanë paralajmëruar? E kishin
https://www.youtube.com/embed/frpIMOZGg-I
Nusja: Ky djali më pëlqente dhe mbase krijohej një lidhje, por duhet të divorcohem njëherë pastaj të shohim.

Është dhunuar ai?

Nusja: Po të dy jemi dhunuar.

Gjithashtu ajo ka treguar se vjehrra pas incidentit ka marrë prindërit e vajzës, më pas kanë komunikuar me djali dhe në fund ka telefonuar policinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.