Ketri lutet për pak ujë, pamjet që prekën zemrat e shumë njerëzve

336
0

Një video ku shfaqet një ketër që lutet për ujë, ështëbërë virale në rrjetet sociale.

Nuk dihet se ku është filmuar videoja por Ketri ka bërë për vete shumë zemra.

Pamjet tregojnë momentin kur ketri i ‘kërkon’ ujë një djaloshi.

Ketri mban lart putrat e tij të përparme dhe ndjek djaloshin që mban shishen në dorë.

Më poshtë pamjet:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.