Kete Derdimen e kemi mbeshtetur… Fevziu ben deklaraten e forte per Bashen: Humbi 10 vjet dhe akoma nuk jep doreheqje..

50
0

Ne emisionin Te paekspozuarit e gazetarit Ylli Rakipi, Blendi fevziu eshte shprehur se Lulzim Bashen e kane mbeshtetur edhe vete gazetaret madje ne menyre jo etike.

Humbi 10 vjet dhe akoma nuk jep doreheqjen, nuk e konsideroj fare, eshte shprehur Fevziu..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.