Katër muaj me të bijat, Eni Vasili ndan pak nga lumturia e saj, poston foton e bukur

162
0

Eni Vasili është një nga gazetaret më të njohura për ekranet tona. Pak muaj më parë Eni solli në jetë dy binjake.

Koha fluturon dhe sot familja festojnë 4 mujorin e Sofi dhe Nikol.

Eni për sa i përket portretit të vogëlusheve deri më tani është kujdesur që ta mbajë larg rrjeteve sociale megjithatë nuk iu ka shpëtuar tundimit për të postuar disa poza artistike.

Në këtë ditë të veçantë për të ajo është treguar hermetike me fotot ku ka postuar vetëm tortën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.