Ka 5 ditë që nuk përfundoj dot aplikimin e Lotarisë Amerikane, a ka ndonjë problem serveri? Përgjigjet ambasada

521
0

Ka disa dite qe aplikuesit nuk arrijne te perfundojne do aplikimin e tyre per Lotarine Amerikane DV 2020. Këtë problem e kanë hasur shume aplikues qe kanë aplikuar këto ditë dhe me te drejte jane ndjere paksa konfuz pasi asnje shpjegim nuk kanë marrë nga Ambasada amerikane ne Tiranë për këtë problem.

Shume prej tyre kane derguar verejtjet ne faqen e Ambasades por mesa duket këto të fundit nuk kanë akoma një shpjegim.
Nje aplikues shkruan:

Pergjigja e ambasades:

Në vijim do tju informojme me te rejat me te fundit ne Faqen tone ne fb: Llotaria Amerikane

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.