Julian Deda kërkon ndihmë, ai vuan prej 20 vitesh nga ajo që i bën bashkëshortja e tij

497
0

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, ka treguar gjithnjë lidhjen e veçantë që ka me bashkëshorten e tij Armandën.

Këtë të dielë ai ka vendosur që t’ia kushtojë familjes së tij dhe së bashku me bashkëshorten e dij dhe fëmijët ka drekuar në një restorant.

Por ai nuk ka nguruar të publikojë në rrjetet sociale një moment romatik me bashkëshorten gjatë kësaj dreke. Në këtë fotografi ai dhe bashkëshortja shfaqen duke shtrënguar duart e njëri-tjetrit

Por ai që e bën edhe më interesant këtë moment, është komenti pikant me të cilin e ka shoqëruar Juli fotografinë e publikuar.

“Ndihmë. Ka 20 vjet që ma mban dorën kështu e nuk ma lëshon. Ndihmë…”, – ka shkruar aktori i humorit . Në fakt kjo tregon qartë se pavarësisht se kanë 20 vite bashkë, ata vazhdojnë ta duan po njësoj njëri-tjetrin.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.