E papritur/ Njësia Speciale prangos moderatorin ‘live’ në emision (VIDEO)

497
0

Një ‘surprizë’ aspak e zakonshme dhe publiku është shokuar kur ka ndodhur kjo mësymje në një transmetim televiziv live.

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës sonte ishte mysafire në emisionin Kojshia Show ku dhe “kreu” shoqërimin e moderatorit Sadri Imeri ‘live’ në emision.

Shikoni VIDEON

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.