“Ju vr aftë Zoti nëse shkoni të votoni, u qërrofshi dhe ju zëntë bukën e kalamajve!”, Neritan Ceka habit me deklaratën live ..

717
0

Ish-kreu i Aleancës Demokratike dhe një prej figurave kryesore të politikës post-komuniste, Neritan Ceka, ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme me mallkime ndaj atyre që votojnë në 30 qershor.

“Shqiptarë, ju vr aftë Zoti dhe ju qërrofshin sytë nëse votoni.

Ju zëntë bukën e kalamajve”, tha Ceka ndër të tjera, teksa shtoi se të drejtën e votës e ka sjellë ai me disa shokë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.