Jeni rritur me aventurat e Nils Holgerson? Kjo kolonë zanore do ju bëjë nostalgjikë

2678
0

Seriali vizatimor “Aventurat e Nils Holgerson”, është një nga më të dashurit për shqiptarët.

Shumë breza janë rritur me të dhe e kujtojnë ende me nostalgji serialin edukativ.

Djaloshi çakpën, Nils, pasi u kthye në një gishto dhe ndërmori një udhëtim aventuresk në fluturim me disa pata, u rikthye në shtëpi si një djalë i mirë.

Është e pamundur që shumë prej nesh të mos kenë ndenjur “mbërthyer” pas ekranit duke ndjekur këtë serial të mrekullueshëm.

E kush nuk e kujton kolonën zanore të këtij seriali të dashur vizatimor

Ridëgjojeni në videon e mëposhtme:

/a.k/noa.al/