Jean Todt zbulon detaje pas takimit me Michael Schumacher “E vizitova javën e kaluar..”

193
0

Ish-shefi i Ferrarit, Jean Todt, tregoi se fundmi se e ka vizituar pilotin kampion te F1, Michael Schumacherin dhe se ai po vijon të luf tojë për t’u rekuperuar nga inc identi me ski që i ndodhi para 7 vitesh.

Presidenti i FIA-s tha për agjencinë “PA”: “E vizitova javën e kaluar. Është duke lu ftuar. Ai ka pësuar një ak sident që i ka shkaktuar shumë probleme, por ka një grua të mrekullueshme në krah, ka fëmijët dhe infermierët. Edhe unë do i qëndroj pranë. Nëse kanë nevojë për mua, jam i gatshëm”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.