Shikoni si reaguan banoret ne shtepine e Big Brother pas termetit te fundit (Video)

344
0

Banoret e shtepise se Big Brother Vip kane dale jashte shtepise sapo kane ndjere lekundjet.

Ata ishin mbledhur te gjithe bashke ne momentin qe u ndje termeti dhe menjehere kane vrauar drejt ambienteve te jashtme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.