Ja si duket nga brenda dhe jashte Spitali Rajonal Memorial i Fierit në ditën e 68 (Video)

494
0

Ministjra e shendetesise Ogerta Manastirliu, pasditen e sotme ka shpërndarë pamjet live nga spitali Rajonal Memorial i Fierit, i cili është duke u ndërtuar nga qeveria turke në kohë rekord.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.