Djali i bën Ardit surprizën e vecante/ Ai mezi mban lotët, gati sa nuk qan

541
0

Të shumtë ishin baballarët që morën urime të veçanta nga familjarët e tyre ditën e djeshme. Një ndër ta ishte edhe artisti i njohur Ardit Gjebrea.

Edhe pse nuk ekspozohet shpesh në media, djali i Gjebreas vendosi që urimin t’a bëj përmes faqes së tij në “InstaStory”, duke publikuar një foto së bashku me të atin.

Në foto shihen të dy, atë e bir të buzëqehur, gjatë pushimeve verore në një skaf. Sigurisht që Arditi u emocionua pas veprimit të djalit të tij dhe e ripostoj në faqen e tij duke e quajtur “Krenaria ime”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.