”Ja kjo është Amerika”/ Aktori Korçar: ‘I lamë dhëmbet duke punuar’ (Video)

243
0

Arben Dervishi në një bisedë ka rikujtuar edhe nje here plagën e Shqiperise emigracionin…Ai thotë ja kjo është Amerika :”Ktu ne lamë dhëmbet duke punuar… edhe prapë vezhdojmë te punojmë derisa të na bjerë dhe dhëmbi i fundit dhe me dhëmbet tanë do bëhen pemet e Krishtlindjeve

S’janë vetëm timet ore…euuuu sa i kanë lënë dhëmbet këtu…

Video: