Italia nuk gjen qetësi, goditet sërish nga dy tërmete, ja sa ishte magnituda

5
0

Italia prej dy ditësh duket se nuk po gjen qetësi.

Një ditë më parë u godit nga një tërmet i fortë me magnitudë 5.7, i cili u shoqërua me disa pas tërmete.

Ndërkohë që ditën e stome kanë rënë dhe dy tërmete të tjerë sërish në zonën e Riminit, njëri me magnitudë 4.5 dhe tjetri me magnitudë 3.2.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.