Itali/ Policia ngatërron lojtarin e Milanit me një të dyshuar, shikoni reagimin kur e marrin vesh (Video)

916
0

Mesfushori i kampionëve të Italisë, Bakayoko është ndaluar gabimisht nga policia italiane pasi e kishin ngatërruar me një tjetër person.

27-vjeçari përjetoi disa momente jo të këndshme pasi policët ishin me armë nëpër duar dhe po e kontrollonin imtësisht lojtarin.

Bakayoko ishte drejt arrestimit, por një polic tjetër afrohet aty pranë dhe vë re se personi që kishin ndaluar dhe ngatërruar ishte Bakayoko i Milanit.

Në atë moment duke që ai i thotë kolegut se është Bakayoko, mesfushori i Milanit. Kolegu i cili po e kontrollonte në fillim nuk e kupton dhe duket nga leximi i buzëve që e pyet “Kush?”, dhe më pas kur e sheh, bën një reagim qesharak dhe e lë të lirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.