Ishte e njohur ne Tik Tok, kush eshte 16 vjecarja qe humbi jeten diten e sotme ne aksident

2
0

Mbrëmjen e kaluar, këngëtari 20 vjeçar i muzikës popullore, Shkumbin Brati dhe e fejuara e tij Almeina Karaj vetëm 16-vjeçe kishin qenë në një lokal në Shënkoll të Lezhës ku Brati ishte ftuar për të kënduar.

Gjatë kohës që ishin në lokal 16-vjeçarja ka postuar foto të fejuarit të saj i cili po këndonte. Pasi kanë mbaruar festën ata kanë qenë duke u kthyer drejt Tiranës kur janë përplasur me një makinë tjetër.

Almeina ishte shumë e njohur në rrjetin social TikTok ku ndante shpeshherë video humoristike ose video krah partnerit të saj. Ajo numëronte mijëra ndjekës dhe pëlqime në TikTok.

@almeinakaraj hahahahahahahahahahaha#teamalmeinakaraj ♬ original sound – aleminakaraj❤🥰
@ina_karajj Engjelli im🥰🧿 #fyp @shkumbinsadikiofficial @soulmates_sh.a ♬ original sound – 💗

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.