Ish-gruaja e Fatos Nanos rishfaqet, nuk jua merr mendja në krah të kujt

5993
0

Bëri bujë të madhe mediatike ndarja e ish-kryeministrit Fatos Nano nga Rexhina Nano.

Kanë kaluar shumë vite na ajo kohë, dhe kjo e fundit pothuajse ishte harruar.

Është rishfaqur në formë të shkëlqyer për sytë e publikut, ish-bashkëshortja e Fatos Nanos, Rexhina Nano.

Rexhina ka qenë pjesë e promovimit të librit autobiografik të Michel Obamës që u promovua në Kryeministri, në sallën Cod. Ish-bashkëshortja e ish-liderit socialist është fotografuar krah Linda Ramës, bashkëshortes së kryeministrit Rama.

Të dyja duken shumë rehat nën shoqërinë e njëra-tjetrës ndërsa kanë mbajtur edhe nga një fjalim përshëndetës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.