Irma Libohova zbulon bisedën e fundit me Hueyda El Saied: S’dua t’a besoj..

195
0

Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka zbuluar bisedën e fundit me balerinën Hueyda El Saied e cila ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë.

Në një postim në instagram ajo shprehet se sot është një ditë e trishtë dhe nuk mund ta besojë këtë lajm.

“Uh cfare dite e trishte!Sapo e lexova lajmin. Ky është chat-i fundit. U prehsh ne paqe e mira Huejda dhe pse s dua t’a besoj!!”, shkruan ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.