Intervista e Khaby Lame, fenomenit në rrjetet sociale: “Humba punen gjate pandesmise dhe fillova te postoj video..”

311
0

Khaby Lame është një fenomen në mediat sociale: “Sekreti? Thjeshtësia. Dhe fytyra ime” Në moshën 21 vjeç, Khaby Lame është mbreti i ri italian i rrjetit social me 77 milion ndjekës në tik tok dhe mbi 25 milion në instagram.

Ai kaloi Chiara Ferragni dhe është ndër dhjetë më të ndjekurat në botë. Por pse është kaq i suksesshëm? Ai na e zbulon ne kete Video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.