Incidenti i papritur! Alketa Vejsiu rrëzohet gjatë emisionit (VIDEO)

7
0

Në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan, ka gjithnjë të papritura dhe kështu ndodhi dhe mbremjen e djeshme.

Në hyrje të emisionit, Amari dhe Roani, dy fëmijët e përzgjedhur të spektaklit kanë rrëzuar moderatoren Alketa Vejsiu.

Alketa e mori me sportivitet situatën dhe iu bashkua energjisë së fëmijëve duke dëgjuar këshillën e tyre.

Moderatorja hoqi takat dhe u ul këmbëkryq me ta për të biseduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.