Iliri shpërthen në lot, cfare ndodhi diten e sotme

1
0

Iliri ka shpërthyer në lot pasi është surprizuar paraditen e sotme me këngën e vajzës së tij.

Kënga është një produksion i para disa kohëve. Dhe Iliri e ka njohur menjëherë zërin e vajzës së tij.

Kënga ka emocionuar konkurentin e Big Brother i cili e ka prerë biletën për në finale.

Me lot në sy, ai i prezantoi banorët me përmbajtjen dhe prapaskenat që ky produksion përfaqson.

Banorët e tjerë u përpoqën t’a ngushëllonin në këtë moment të bukur dhe delikat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.