“Ilir ose hap arkivolin hajde me mua, ose vish fustan”, postimi rrëqethës i 47-vjeçares para se t’i jepte fund jetës

4170
0

Fatbardha Pali 47-vjeçe ka bërë një postim rrëqethës në Facebook, vetëm disa çaste para se t’i jepte fund jetës.

47-vjeçarja, nënë e një djali, e cila jetonte prej vitesh në Pirgos të Greqisë, ka akuzuar bashkëshortin e saj dhe disa nga gratë e familjes për tradhti.

Në postimin e saj ajo “sfiodon” bashkëshortin se nëse ëhstë burrë ta ndjekë nga pas në “nbotën tjetër” në të kundërt të veshë fustan.

“Ilir Pali ose hap arkivolin tim hajde me mua, s’ke pse rron më kjo, ishte burrnia jote, veç burr nuk ke qen . Xhuloi bëhu burrë o bir ‍♀️ të do mami shuuuuuuum….. Iliri më tha hajde bëjmë seks sikur je dashnore i thash kush Mira apo i thash a u kënaqe”, shkruan Fatbardha Pali.

Ndërkohë në postim Fatbardha i kërkon falje djalit dhe familjarëve të saj, për veprimin që po bën, por sipas saj nuk mund të durojë më.