Ilir Meta habit me veprimin e tij te fundit, shikoni ku ka hipur per te bere video

120
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot ditëlindjen dhe mbush 55 vjeç.

Duket se këtë fundjavë Meta ka zgjedhur ta kalojë pranë natyrës.

Ai ka ndarë në rrjetin social Facebook, një video nga ngjitja e djeshme në kodër, teksa u shfaq edhe duke bërë vrap. 

“Të dashur miq iu uroj një të dielë plot aventura dhe relaks. T’ia kaloni mirë”, shprehet Meta.