Ia solli në majë të hundës, Konkurrenti ia plas fytyrës shef Renatos “Na u ça k…

673
0

Përkeqësohet situata mbrëmjen e sotme në “Kuzhinën e Ferrit” në Top Channel.

Një prej konkurrentëve nuk ka duruar fjalët dhe veprimet e shef Renatos dhe i është kthyer me një fjalor banal.

I pyetur nga shefi se çfarë tha kur iku nga frigoriferi, Erioni ia ka thënë troç.

Ai u shpreh:

Do ta dish? Epo… Na u ça ka**”
Nga ana tjetër, Renato iu kundërpërgjigj ashpër, duke i kërkuar të dalë nga kuzhina.

I pyetur pse e bëri atë veprim, Erioni tha:

Vetë e kërkoi. Jam përmbajtur goxha”
Video:

Plas keq në kuzhinën e ferrit on Vidnews.